UA RU
Кошик 0
+38 068 167 87 70 +38 093 167 87 70 Перезвоніть мені
Україна, м. Житомир,
вул. С. Параджанова, 58
Головна Корисна інформаціяВиробники запчастин

Виробники запчастин

FEBI - Компанія FERDINAND BILSTEIN JR. (скорочено — FEBI) була заснована в 1818 році, а свою сучасну назву отримала в 1844 році. Невелике підприємство на початку своєї діяльності за період більш ніж 150 років перетворилося в одну з найбільших і добре зарекомендували себе компаній на ринку автомобільних запчастин (автозапчастин) з оборотом понад 160 млн. німецьких марок на рік. У 20-му столітті компанія "Фердинанд більштейн молодший" виробляла пальці ресор, необхідні для автомобілебудування. Виробництво запасних частин, розвинулося в середині 20-го століття у зв'язку з бумом автомобілебудування. В кінці 1950 компанія почала виробництво запасних частин для автомобілів і вантажівок. У цей час деякі виробники автомобілів визнали FEBI BILSTEIN, як постачальника оригінальних частин. В даний час фірма FEBI має у своїй виробничій і торговій програмі понад 9000 найменувань деталей для всіх основних європейських автомобілів, що поставляються в 130 країн світу через 69 дочірніх і спільних підприємств.

Сучасна інтегрована система виробничого планування і управління орієнтується на стандарти провідних виробників автомобілів, що гарантує високу якість продукції фірми FEBI. Так компанія поставляє свою продукцію на конвеєр фірм MERCEDES BENZ і DAF. У 1994 році FEBI отримала сертифікат системи TUV відповідно до вимог стандарту DIN ISO 9002.

Сайт компании:   http://www.febi.com/febide/

WASPO - Турецький виробник високоякісних насосів водяного охолодження.

Торгова марка Yeni Ar?ek Water Pumps Co. Ltd. працює в сфері авто-запчастин з 1978року.

В процесі виготовлення помп використовуються тільки високоякісні вихідні матеріали, підшипники, ущільнювачі і лиття. Сучасні верстати з ЧПУ і якісні інструменти обробки. Кінцевий продукт спрямовується на упаковку тільки після того, як пройдено контроль якості герметизації і тривимірної координації. 

Cайт компанії: http://www.waspo.com.tr/en

 

SABO - Італійський виробник амортизаторів «Sabo», компанія Roberto Nuti Spa, популярна на світовому ринку вантажних запчастин завдяки якості виробництва продукції та постійному вдосконаленню всіх і кожної галузі своєї діяльності. Повітряні пружини Sabo Airsprings – ексклюзивна запатентована технологія компанії Roberto Nuti Spa, стала популярною у всьому світі буквально відразу після виходу в світ. Багаторічний досвід виробництва амортизаторів дозволив досягти унікальної взаємозамінності з встановленими заводськими запчастинами.

Особлива увага приділяється стандартам і нормативам виробництва. Так, продукція бренду SABO, відповідає всім параметрам, встановленими такими міжнародними стандартами як EMAS або UNI EN ISO.

Запасні частини для вантажних автомобілів від компанії Roberto Nuti Spa, представлені на сторінках нашого інтернет-магазину в повному обсязі. Будь-який з наших менеджерів, із задоволенням відповість на всі ваші запитання, а також забезпечить вас всією корисною інформацією про товари.

Детальніше на сайті компанії: www.sabo.it

FABIO - Турецький виробник високоякісних пневморесор для всіх видів техніки . Fabio Air Springs; є провідним виробником пневматичної підвіски, головним чином для промисловості комерційних автомобілів, з сильною світовою репутацією бренду.Хоча Fabio була заснована в 2004 році Мустафою Бачакчі, його спадщина сягає 1981 року. Сьогодні це один із найвідоміших брендів пневморесор, які використовуються в усьому світі. Виробничі підприємства розташовані в Бурсі (головний офіс) і Самсуні на площі 40 000 кв. Компанія управляє проектуванням, виробництвом, машинобудуванням, формуванням, складськими приміщеннями та науково-дослідними об’єктами в Бурсі (Туреччина). Крім того, виробництво металевих компонентів пневматичних ресор у Самсуні/Туреччина.
Cайт компанії:   http://www.fabio.com.tr/

 

 

 

Diesel Technic (DT) –виробник запчастин для вантажного транспорту. Комплектуючі високої якості від DT стали чудовою альтернативою оригінальним деталей, що забезпечує зростаючий попит на продукцію Diesel Technic у всьому світі.

Компанія була заснована в 1972 році в Німеччині, місті Золінген в якості підприємства з обмеженою відповідальністю. Спочатку випускалися запчастини, що забезпечують впорскування дизельного палива. Якість деталей, що мають успіх, пізніше дозволило розширити асортимент продукції, щоб поставляти запчастини для тягачів Mercedes-Benz. Сьогодні підприємство має стійкі комерційні зв'язки зі збуту продукції та представництва не тільки в Європі, але і в країнах Америки.

Якість продукції підтверджується міжнародними сертифікатами і відповідає DIN EN ISO 9001. Виробничі площі компанії постійно забезпечуються модернізованим обладнанням з метою поліпшення якості продукції. Розширення експорту стало однією з основних складових частин зростаючого успіху компанії DT.

Сайт компанії: https://www.dieseltechnic.com/ru/

CONTECH-турецька компанія-виробник. Гаслом компанії є фраза - "об'єднуючі технології". Ця фраза з'явилася в результаті формування назви корпорації, яка складається з двох елементів «connecting technologies». У підсумку вийшла назва компанії CONTECH Group Co. Підприємство CONTECH засноване в 1967 році. Загальна виробнича площа компанії на 1985 рік становила 28000 кв. м. Через деякий час, компанія отримує сертифікати європейської якості та підтвердження стандартів виробництва TS 16949 TUV, ISO 14001, ISO 9001 TUV-TSE.

Основним напрямком розробки компанії є пневморесори (пневмоподушки). До них, відповідно, розробляються і надаються складові елементи. Досить вагому частину в розробці компанії займають деталі для пневмо гальмівній системи вантажного автомобіля: пневмотрубки, гальмівні камери, тріскачки механічні та автоматичні, энергоакуммуляторы, крани влагооделителя, фільтри вологовідділювача, клапани прискорювальні, датчики тиску, накладки гальмівні, рмк супортів. Новою розробкою компанії CONTECH є гальмівні колодки. Продукт розроблений для ринку автозапчастин. Підходить для використання в пневматичних гальмах вантажних автомобілів, причепів і напівпричепів. Особливістю даного матеріалу є збереження робочих властивостей, чудова зносостійкість у важких робочих і погодних умовах, а також відмінна сумісність фрикційних накладок і гальмівного барабана. Підходить для широкого спектру використання і різних типів дорожніх покриттів. Відмінне співвідношення ціна-якість.

Компанія CONTECH ретельно стежить за якістю і відповідністю світовим стандартам. Тому для виготовлення деталей використовується безазбестова технологія. Суть технології в тому, що знос фрикційної маси оптимальний, в співвідношенні до експлуатації гальмівного диска і барабана. В результаті чого, збільшується зносостійкість і термін служби запчастин. Завдяки стандартам TEXTAR – T090-T099, PAGID – NAO, і CONTECH – KF15, які підтримує ця технологія, запчастини CONTECH відповідають світовій планки якості, екології виробництва і експлуатації.

Зараз компанія виготовляє близько 5 млн. штук запчастин щорічно. Площа відкритих виробничих майданчиків становить 30 000 кв. м, а площа закритих – 25 000 кв. м.

AUGER Autotechnik - це торгова фірма з власним виробництвом. Постачає запчастини для вантажних автомобілів і причепів європейського виробництва. Надійність виробів від AUGER, постійно розширюваний асортимент і низькі ціни гарантують успіх на ринку запчастин для вантажних автомобілів. Діяльність фірми спрямована на постійне поліпшення якості продукції, максимальне прискорення термінів поставок і підвищення якості сервісу.

Компанія існує на ринку з 1993 року і займає провідне місце на ринку запасних частин для європейських транспортних засобів. Фірма здійснює оптові поставки по всьому світу. Безперервний розвиток компанії, якість виробів і конкурентоспроможні ціни гарантують AUGER і його партнерам взаємний успіх.
https://www.iamauger.com/ru 

Компанія AL-KO є найстарішим виробником амортизаторів в Іспанії. Вона була заснована в 1931 році. Починаючи з 1989 року, фабрика належить німецькій групі AL-KO Kober AG. Завдяки своєму розташуванню (приблизно в 35 км від Більбао і в 85 км від французького кордону) фірма має можливість здійснювати швидкі та ефективні поставки по всій Європі. На сьогоднішній день група AL-KO налічує більше 40 компаній у всьому світі і має 20 заводів в Європі, США та Австралії. Компанія AL-KO є єдиним постачальником амортизаторів відомої фірми MAN, що випускає вантажні машини.

На заводах Німеччини та Іспанії AL-KO виробляє 4 мільйони газових і масляних амортизаторів в рік. Завдяки гнучким методам виробництва є можливість поставляти як великі, так і маленькі партії запчастин.

Сайт компании : www.al-ko.com

Продукція гумових і гумометалевих виробів під торговою маркою SEM випускається на підприємстві Sem Lastik A. S. Компанія була заснована в турецькому автомобільному виробничому центрі в 1972 р. і була маленькою автомобільної майстерні. Сьогодні Sem Lastik S. A. є сучасним виробником автозапчастин, якість яких не поступається відомим світовим аналогам.

Продукція SEM відома більш ніж в 50 країнах світу. Вона поставляється на конвеєри таких виробників, як BMC, Ford, Man, Mercedes, а також для ринку Aftermarket.

Асортимент SEM становить близько 2000 найменувань. У ньому також представлені абсолютно ексклюзивні вироби, такі як ремкомплекти кабіни для MAN TGA, подушки двигуна для Mercedes Axor MAN TGA. Зараз Sem Lastik A. S. активно працює над розширенням асортименту запчастин для осей BPW і SAF.

Продукція має безліч сертифікатів відповідності якості ISO 9001:2000.

Сайт компании Sem Lastik A.S. :  www.semlastik.com

VADEN ORIGINAL є постачальником запасних частин для гальмівних систем. Торгова марка VADEN ORIGINAL була заснована в Туреччині в 2006 році і вперше в продаж товар надійшов на початку 2007. Завдяки високій якості продукції і широкому асортименту, компанія Баден швидко завоювала і продовжує утримувати передові позиції у своєму сегменті ринку.

Асортимент торгової марки VADEN ORIGINAL в основному складають ремонтні комплекти і комплектуючі компресорів всього більше 1300 позицій для пневмосистем і компресорів WABCO, KNORR, BENDIX та інших. Також прокладки колектора і кільця ABS.

Вся продукція відповідає сертифікатам якості ISO 9001-2000 та ISO/TS 16949:2002. Гарантійний термін на весь асортимент становить 1 рік.

Мета компанії стати однією з найбільш бажаних клієнтом світових марок і лідером в цьому секторі.

Сайт компанії: http://www.vaden.com.tr

Компанія FRANKE була заснована в 1987 році в Коньї, Туреччина для виробництва різних литих деталей.

Пізніше, досвід, отриманий від ливарного виробництва , компанія направляє в нові технології 

і починає випускати гальмівні барабани і диски.

Сайт компании: http://www.akkuslar.com.tr